iPhone nie działa, oto jak możesz to naprawić?

Istnieje wiele powodów, dla których Twój iPhone może nie działać. Może to być problem z baterią, oprogramowaniem lub sprzętem. Niezależnie od powodu ważne jest, aby wiedzieć, co możesz zrobić, aby przywrócić i uruchomić iPhone’a.

Pierwszym krokiem byłoby sprawdzenie, czy Twój iPhone ma niski poziom naładowania baterii lub czy w ogóle nie jest naładowany. Jeśli telefon nie odpowiada z powodu tego problemu, podłącz ładowarkę i odczekaj kilka minut, zanim spróbujesz ponownie. Jeśli po pewnym czasie ładowania nie ma odpowiedzi, możesz mieć problem z akumulatorem i trzeba go wymienić.

Jeśli Twój telefon nie odpowiada z powodu problemu z oprogramowaniem lub sprzętem, powinieneś zabrać go do serwisu Apple, aby mogli zdiagnozować problem i naprawić go za Ciebie.

Jak zresetować swojego iPhone?

1. Podłącz iPhone’a do źródła zasilania, takiego jak laptop lub ładowarka.

2. Przytrzymaj przycisk home i przycisk zasilania przez co najmniej 10 sekund, aż pojawi się logo Apple.

3. Puść oba przyciski i poczekaj na ponowne uruchomienie iPhone’a.

4. Jeśli to nie zadziała, podłącz iPhone’a do iTunes na komputerze i przywróć go z kopii zapasowej iCloud lub kopii zapasowej iTunes – upewnij się, że masz ją skonfigurowaną przed zresetowaniem telefonu!

5. Jeśli żaden z tych kroków nie zadziała, zabierz go do sklepu Apple Store lub skontaktuj się ze Wsparciem Apple przez telefon, czat lub e-mail (dowiedz się więcej tutaj).

Problemy z baterią w iPhone

Apple jest popularną marką od dziesięcioleci, a to dlatego, że zawsze dostarczała swoim klientom produkty wysokiej jakości. Jednak nawet najlepsze produkty co jakiś czas mają swoje problemy.

Bateria rozładowuje się zbyt szybko:

Ten problem jest spowodowany błędami oprogramowania w systemie iOS 10, które powodują zbyt szybkie rozładowywanie baterii. Rozwiązaniem tego problemu jest aktualizacja oprogramowania telefonu lub powrót do wersji iOS 9.3.5, jeśli nie możesz go zaktualizować, ponieważ Apple nie obsługuje już tej wersji iOS na nowszych urządzeniach, takich jak iPhone 7 lub 7 Plus.

Naprawa iPhone’a w pobliżu

Ponieważ iPhone jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej lubianych telefonów, nieuniknione jest jego uszkodzenie. Szkoda by było, gdyby w pobliżu nie było warsztatów, w których moglibyśmy naprawić telefon.

Serwis iPhone we Wrocławiu posiada doświadczony zespół techników, co gwarantuje, że Twój telefon zostanie naprawiony w mgnieniu oka. Mają również całodobowy serwis, więc możesz do nich zadzwonić w dowolnym momencie, gdy potrzebujesz pomocy z telefonem.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *