Dowiedz się, jak w pełni wykorzystać Apple Watch Series 7!”

Czy wiesz jak korzystać ze złożonych funkcji Apple Watch Series 7? Dowiedz się o różnych stylach, konfiguracji, monitorowaniu aktywności fizycznej, kontroli domu i urządzeń audio-video. Przekonaj się jak wykorzystać odblokowanie systemu, płatności i usługi muzyczne Apple Music. Przyjrzyj się możliwościom tego innowacyjnego zegarka teraz!” lub

Odkryj Najlepsze Gry Mobilne dostępne w App Store w 2021 roku

#Gamerzy – skorzystaj z najlepszego wyboru gier na App Store i wytęż swoje umysły! Przed tobą mnogość dostępnych możliwości – od działania, przez RPG, zagadki, strategiczne po zadania. Zainstaluj nowy system iOS/iPadOS, konfiguruj opcje multi i graj o pochłaniające wrażenia lub z przyjaciółmi. Spróbuj już teraz!

Dowiedz się o bezpiecznym tworzeniu haseł na iPhone

Chcesz zapobiec wyciekowi danych i utrzymać bezpieczeństwo swoich informacji? Dowiedz się, jak tworzyć i zmieniać bezpieczne hasła na telefonie iPhone. Poznaj metody tworzenia głębokiego poziomu ochrony przed słowami lub frazami z połączenia, a także zapominaniu haseł za pomocą menadżera haseł. Zapewnij sobie bezpieczeństwo i poufną ochronę swoich danych – Zacznij teraz!

Sprawdź jak zorganizować swoje zdjęcia w aplikacji Apple Photos.

Przedstawiamy aplikację Apple Photos – rozpocznij przygodę z organizowaniem swoich wspomnień! Utwórz „czujnik”, który przyspieszy organizację zdjęć, i stwórz wirtualne albumy, by móc udostępnić je rodzinie i przyjaciołom. Edytuj swoje zdjęcia i ciesz się z możliwości synchronizacji i ustawień ochrony – dbaj o bezpieczeństwo swoich wspomnień!”

Odkryj 5 ukrytych funkcji w iOS X: Co jest nowego?

Porozmawiajmy o systemie operacyjnym iOS X! Odkryj 5 ukrytych funkcji, skorzystaj z narzędzi, aby uzyskać większą wydajność, uzyskaj najwyższy poziom bezpieczeństwa. Skonfiguruj go własnie i ciesz się maksymalną wydajnością dzięki AI! Odwiedź nasz artykuł i dowiedz się, jak skorzystać z iOS X już dziś!

Poznaj potęgę i przydatne funkcje Siri na iPhone’ie!

Poznaj Siri – jądro nowej generacji asystentów głosowych Apple. Dowiedz się, jak skonfigurować Siri na iPhone’ie oraz jakie funkcje oferuje i jak używać poleceń głosowych. Przekonaj się, jak wykorzystać Siri do planowania, przypominania i wyszukiwania informacji, jak może Ci pomóc w codziennym życiu oraz w efektywnym korzystaniu z niej. Dołącz już dziś i ciesz się pełnią możliwości Siri!”